ServiceNow wraz ze SPOC  z radością zapraszają na kolejne spotkanie społeczności ServiceNow User Group Polska. Tak jak to zapowiadaliśmy podczas czerwcowego spotkania – ostatnie już w tym roku spotkanie SNUG Polska będzie miało miejsce we wrześniu bieżącego roku.

Event ten dedykowany jest zarówno klientom, użytkownikom platformy ServiceNow w Polsce, jak i osobom zainteresowanym rozwiązaniami z zakresu zarządzania usługami (Service Management). Tym razem spotkamy się na warszawskim Śródmieściu, jednak w lokalizacji całkiem niedaleko Dworca Warszawa Centralna (dla osób dojeżdżających do nas pociągiem).

Przed nami ponowna szansa na wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą, omówienie ciekawych i niestandardowych wdrożeń, poznania zastosowania funkcjonalności platformy (także poza obszarem IT organizacji). Ponadto event umożliwi podjęcie dyskusji z ekspertami i specjalistami branży – networkingu ze specjalistami i managerami IT.

Planujemy pokazać zastosowanie platformy ServiceNow w oparciu o 4 case studies przedstawiane przez różne organizacje stosujące ServiceNow w swoim codziennym działaniu.
Agendę spotkania prezentujemy poniżej.

Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestników, wymagana jest jedynie rejestracja uczestnictwa. Staraliśmy dobrać ciekawą lokalizację i scenerię do naszych rozmów. Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie równie owocne jak nasze wcześniejsze, wspólne wydarzenia. Wejściówki do pobranie pod następującym adresem:

http://snugpolska.evenea.pl

Agenda:
15:00-15:10 rozpoczęcie, omówienie agendy, przedstawienie prelegentów
15:10-15:40 Konfiguracja ServiceNow do obsługi załączników przechowywanych lokalnie | Karol Zimonczyk, Katarzyna Orantek, ING Services Polska
15:40-16:10 Using ServiceNow Discovery to Measure Usage for Software Asset Management | Zherald Ametlli, SPOC
16:10 -16:40 przerwa kawowa & networking
16:40-17:10 Jak wykorzystać funkcjonalność ServiceNow w usługach i procesach poza obszarem IT | Jarosław Błaszczak, Delphi
17:10-17:40 Wpływ przerwy w dostarczaniu usług IT na straty finansowe przedsiębiorstwa. Case study zastosowania rozwiązania platformy ServiceNow | Adam Bernaś, SPOC
17:40-18:00 zakończenie + networking