SPOC – to dostawca rozwiązań informatycznych. Specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów zarządzania usługami, w tym usługami IT dla dużych i średnich organizacji. Jesteśmy zafascynowani ServiceNow już od ponad 8 lat. Widzimy w tej technologii ogromny potencjał i chcemy aby takich jak my było w Polsce więcej. Chcemy też współtworzyć społeczność i dzielić się wiedzą, która pozwoli budować jeszcze lepsze rozwiązania w oparciu o tę platformę.

Współpracując z ServiceNow, świadczymy usługi szkoleniowe, wdrożeniowe, rozwoju, serwisu platformy ServiceNow. SPOC projektuje także własne rozwiązania, rozszerzając możliwości platformy ServiceNow o aplikacje mobilne i aplikacje dedykowane. Konsultuje również wdrożenia platform ServiceNow – pomaga w zaprojektowaniu procesów, zwiększa efektywność rozwiązania również w sytuacjach wdrożeń zewnętrznych. Pomaga w utrzymaniu platformy, optymalizuje jej użycie, dzieli się dobrymi praktykami
i wieloletnim doświadczeniem z zakończonych wdrożeń.

SPOC działa aktywnie w Polsce i za granicą, realizując projekty m.in. w takich krajach, jak Polska, Szwecja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Luxemburg, a niekiedy również Meksyk. Największą wartość spółki stanowi zespół ponad 20 wysoko wykwalifikowanych konsultantów, programistów i testerów, posiadających doświadczenie w realizacji projektów ITSM i tworzeniu  aplikacji na zamówienie. Dzięki dobremu wyszkoleniu i odbytej certyfikacji, połączonemu z unikalną metodyką wdrożeniową oraz doświadczeniu ponad kilkudziesięciu projektów specjaliści SPOC mogą podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów. Referencje takich klientów jak Bunge Group, Exide Technologies, Cargill, Champ CargoSystems są na to najlepszym dowodem.

Podziel się tym artykułem